KURSUS / PROGRAM

PERKARA TARIKH MULA TARIKH AKHIR TEMPAT
Program RINTIS Tier 3 2019 Friday, 01 November 2019 Sunday, 17 November 2019 Akademi Kenegaraan (AK)
Malaysia Future Leaders School (MFLS) (Kohort 12) Saturday, 02 November 2019 Monday, 11 November 2019 Kem Wawasan Negara/Pusat Latihan/OB
Kursus Kenegaraan Anak Muda Siri 3: Zon Utara (Pulau Pinang, Kedah, Perlis, Perak) Friday, 08 November 2019 Monday, 11 November 2019 Kem Pecah Batu, Kuala Kangsar
Bengkel Pemegang Taruh MFLS 2019 Monday, 11 November 2019 Wednesday, 13 November 2019 Institut Latihan FAMA Port Dickson, Negeri Sembilan
Bengkel TOT Modul Kerja Belia Monday, 11 November 2019 Wednesday, 13 November 2019 Institut Latihan Awam
Malaysia Future Leaders School (MFLS) (Kohort 13) Wednesday, 13 November 2019 Friday, 22 November 2019 Kem Wawasan Negara/Pusat Latihan/OB
Program Pemerkasaan Belia: Rintis Program Pemerkasaan Belia Thursday, 14 November 2019 Monday, 18 November 2019 Kem PLKN Arena Resort, Temerloh
Seminar Future of Next Gen Friday, 15 November 2019 Friday, 15 November 2019 UKM Bangi
Program TOT Felo i-LEAD: TOT Penggerak i-LEAD, Siri 4 Friday, 15 November 2019 Sunday, 17 November 2019 Akademi Kenegaraan, Kuala Lumpur
Bengkel Perancangan Strategik Kluster Kerjaya Bil.2 2019 Monday, 18 November 2019 Wednesday, 20 November 2019 nstitut Kepimpinan Dan Pembangunan (ILD), UiTM

Hak Cipta Terpelihara © 2019 | Institut Pembangunan dan Kecemerlangan Kepimpinan | i-LEAD
Dibangunkan oleh Unit Pengurusan Korporat Dan Portal, Bahagian Pengurusan Maklumat, Kementerian Belia Dan Sukan